TP-Link TL-FC111A-20 WDM 100(réz)-100FX(SC) Single mód optikai média konverter

Gyártó
TP-Link
Cikkszám
MCT0000000017
Gyártói cikkszám
TL-FC111A-20
2 490 Ft 1 961 Ft
Raktáron
Ezt a terméket telefonon is megrendelheti!
Telefonszám: (+36) 1 353 - 6213
Szállítási információ (részletek itt)
  • Easy-Shop CsomagPonton:INGYENES
  • Házhozszállítással:1690 Ft-tól
  • GLS CsomagPonton:1490 Ft-tól
  • FOXPOST Csomagautomatánál:1490 Ft
Fizetési mód
  • Utánvét
  • Átutalás
  • Készpénz (személyes átvétel esetén)
  • Bankkártya
Jelmagyarázat
  • Raktáron
    A termék várhatóan 1-3 munkanapon belül vehető át.
  • Rendelésre
    Jelenleg nincs raktáron. Rendelés visszaigazolása során tájékoztatjuk a várható kézbesítésről.
  • Akciós ár
    Az adott akció kapcsán a termék korábbi nem kedvezményes ára a 4/2009. (I.30.) NFGM-SZMM együttes rendelet 2/A. § alapján kerül feltüntetésre.
Alapadatok
Max. adatátviteli sebesség 100 Mb/s
Hálózati szabvány IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u
Elhelyezés Külső
LED kijelző Igen
Kettős rendszer Fél, Teljes
Technológiák
Automata MDI/MDI-X Igen
Automatikus egyeztetés Igen
Folyamatszabályozás Igen
Csatlakozási felület
Kapcsolódási technológia Vezetékes
Támogatott kábeltípusok Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e
Réz kábelezési technológia 100BASE-T, 10BASE-T
Fiber kábelezési technológia 100BASE-FX
LAN (RJ-45) portok 1 db
Szálcsatornás csatlakozók 1
Optikai kábel csatlakozó SC
Optikai szál típusa Single-mode
Kompatibilis optikai kábel méret 9/125 µm
Üzemi körülmények
Üzemi hőmérséklet 0 - 50 °C
Tárolási hőmérséklet -40 - 70 °C
Relatív üzemi páratartalom 10 - 90 %
Relatív páratartalom 5 - 90 %
Maximális átviteli távolság 20 000 m
Tanúsítványok
RoHS megfelelés Igen
Tanúsítványok FCC, CE
Tápellátás
Kimeneti áram 0.6 A
Kimeneti feszültség 5 V
Fizikai jellemzők
Szín Fekete
Magasság 27 mm
Szélesség 95 mm
Mélység 73 mm
Write Your Own Review
Értékelt termékTP-Link TL-FC111A-20 WDM 100(réz)-100FX(SC) Single mód optikai média konverter
Az Ön értékelése