Samsung LS32B800PXPXEN LED display 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pixelek 4K Ultra HD Fekete
Gyártó:
SAMSUNG
Cikkszám:
MON0000007398
Gyártói cikkszám:
LS32B800PXPXEN
Jótállási idő:
24 Hónap
SAMSUNG
Raktáron
Várható szállítás
Szállítás HUKalkulátor
Fizetési mód
  • Utánvét
  • Átutalás
  • Készpénz (személyes átvétel esetén)
  • Bankkártya
Szállítási mód
  • Easy-Shop CsomagPonton
  • GLS, MPL Házhozszállítással
  • GLS, MPL CsomagPonton
  • GLS, MPL Csomagautomatánál
Kijelző
Képernyő átmérője 81.0 cm
Kijelző méret 32.0 "
Képernyőfelbontás 3840 x 2160 pixel
Válaszidő 5 ms
HD felbontás 4K Ultra HD
Kijelző technológia LED
Kijelző felület Matt
Képernyő formája Lapos
Támogatott grafikus felbontás 3840 x 2160
Max. frissítési sebesség 60 Hz
Panel típus IPS
Kijelző képarány 16:9
Érintőkijelző Nem
Teljesítmény
Villogásmentes technológia Igen
Csatlakozó(k)
HDMI portok száma 1 db
DisplayPort száma 1 db
HDMI Igen
USB Type-C Upstream portok száma 1 db
Jellemzők és funkciók
Kép a képben (PIP) Igen
Játékmód Igen
Fogyasztás
Áramfogyasztás (készenlét) 0.50 W
Áramfogyasztás (kikapcsolva) 0.30 W
Energiahatékonysági osztály (régi) A-G
Ergonómia
VESA szerelés Igen
Panelrögzítő interfész 100 x 100 mm
Forgatható Igen
Elfordulás Igen
Elfordulási szög -2 - 92 °
Állítható magasság Igen
Magasságállítás mértéke 120 cm
Dőlésszög beállítása Igen
Fizikai jellemzők
Szín Fekete
0
Értékelés:
0% of 100
Write Your Own Review
Értékelt termékSamsung LS32B800PXPXEN LED display 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pixelek 4K Ultra HD Fekete