A cookie-k segítenek szolgáltatásaink biztosításában. Szolgáltatásaink igénybe vételével Ön beleegyezik a cookie-k használatába. - További információk - Megértettem

Qoltec fiber optic hybrid LC/UPC-FC/UPC | simplex | SingleMode optikai adapter

Gyártó
Qoltec
Cikkszám
KAB0000003988
Gyártói cikkszám
54149
Garanciaidő
12 Hónap
3 330 Ft
2 622 Ft
Rendelhető
Ezt a terméket telefonon is megrendelheti!
Telefonszám: (+36) 1 353 - 6213
Szállítási információ
  • Easy-Shop átvételi ponton:Ingyenes
  • Házhozszállítással:1390 Ft-tól
  • GLS CsomagPonton:1190 Ft-tól
A pontos szállítási költséget a csomag súlya határozza meg. Részletek ITT!
Fizetési mód
  • Utánvét
  • Átutalás
  • Készpénz (személyes átvétel esetén)
  • Bankkártya
Jelmagyarázat
  • Készleten
    A termék várhatóan a megrendelés feldolgozásától számított 1-3 munkanapon belül vehető át.
  • Rendelhető
    A termék nincs raktáron, várhatóan 24 órán belül értesítjük az átvétel idejéről.
  • Nem találja a "Kosárba" gombot?
    A termék jelenleg nem rendelhető, érdeklődjön ügyfélszolgálatunkon a későbbi elérhetőségről!
Alapadatok
Kábel, adapter típus Optikai adapter
Funkció Hálózati kábelzés
Kiszerelés 1 db
Egyéb tulajdonság

Típus: egymódusú

Csatlakozó(k)
Csatlakozó 1 LC/UPC
Csatlakozó 2 FC/UPC
Fizikai jellemzők
Szín Szürke
Írja meg értékelését
Értékelje a terméket:Qoltec fiber optic hybrid LC/UPC-FC/UPC | simplex | SingleMode optikai adapter
Az Ön értékelése
  • Népszerű keresések
  • 4G IPS 24
  • lego 259
  • tenda 49
  • ventilátor 1020