Karrier

Raktározási munkatárs

Főbb feladatok:

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Beérkezett áruk bevételezése, szortírozása
  • Termékek csomagolása, átadása a futárszolgálatnak
  • A visszaérkezett termékek kezelése (Visszárukezelés)
  • Leltározásban való részvétel
  • Kapcsolattartás a vásárlókkal kizárólag írásban
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Udvariasságot, Prezicizitást és kapcsolatteremtő képességet
  • Nyitottságot és tanulékonyságot új rendszerek, folyamatok megismerésére és elsajátítására
  • Nyugodt és megfontolt tudj maradni, akár stresszel járó helyzetekben is
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretet
  • MS Office felhasználói szintű ismeretét

MIT KÍNÁLUNK NEKED?

  • Határozatlan idejű munkaszerződést, hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Versenyképes fizetést a kereskedelmi szektorban
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit havi bónusszal jutalmazunk
  • Mobil előfizetést, amit akár magán célra is használhatsz

ELŐNNYEL INDULSZ, HA RENDELKEZEL

  • Raktározás, Logisztikai területen szerzett tapasztalat

MILYEN MUNKAIDŐRE SZÁMÍTHATSZ, ÉS HOL KELL DOLGOZNOD?

  • Átlagosan heti 40 óra kizárólag hétköznapokon - A munkaidő 8 óra. A tényleges munkavégzés Budapest 4. kerület.

JELENTKEZÉSI FELTÉTELEK

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, külön fizetési igény megjelölésével várjuk a karrier@easy-shop.hu e-mail címre.